Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod numerem  +48 669 699 656

Unikanie wypadków w domu i pracy

Wypadki w domu i pracy to zagrożenie, które dotyczy praktycznie każdego. Każdy więc powinien robić wszystko by im zapobiegać.

Potknięcia to najczęstsza przyczyna poważnych urazów w domu i miejscu pracy.

W samej Wielkiej Brytanii rocznie 1,000,000 osób jest hospitalizowanych z powodu potknięcia się w domu (źródło RoSPA - The Royal Society for the Prevention of Accidents ). Ponadto, brytyjska gospodarka traci ponad 500 mln funtów z powodu 1,500,000 utraconych dni pracy spowodowanych potknięciami w miejscu pracy (źródło hse.gov.uk).. Powyższe pokazuje, że zagrożenie potknięciem się w domu i w pracy jest istotne i kosztowne.

Jak możemy zmniejszyć ryzyko wypadków spowodowanych potknięciami?

Całkowite wyeliminowanie wypadków jest niemożliwe, ale istnieją sposoby aby istotnie zmniejszyć ich prawdopodobieństwo. Jeśli chodzi o zagrożenie potknięciem, najczęstszym winowajcą są przewody biegnące do urządzeń elektrycznych lub elektronicznych. Mogą to być kable komputerowe, zasilające lub sygnałowe. Dzięki zastosowaniu kilku łatwo dostępnych akcesoriów, zagrożenie potknięcia może być znacząco zmniejszone lub wyeliminowane całkowicie.

Ryzyko potknięcia minimalizują produkowane przez D-Line gumowe podłogowe osłony kabli. Osłony produkowane są w kilku rozmiarach, pozwalających na ukrycie i zabezpieczenie potrzebnej ilości kabli. Kilka innych produktów pozwala uporządkować i zabezpieczyć kable, które mogą stanowić zagrożenie.

Więcej o podłogowych osłonach kabli można przeczytać TU.

Zdobyte nagrody

Kontakt

SIGDEN Janusz Czarnowski sp. j.
ul. Jarowa 16
81-173 Gdynia

biuro@d-line.pl
Janusz Czarnowski
+48 669 699 656
janusz.czarnowski@d-line.pl

Zeskanuj KOD QR

Social media

Znajdź nas

Galeria

21.jpg