Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod numerem  +48 669 699 656

Ukrywanie kabli TV

Dzięki naszym systemom profili 1/2 koła podłączysz wszystkie komponenty Twojego systemu Audio-Wizualnego szybko i estetycznie. W przyszłości łatwo dodasz, wymienisz, albo usuniesz kable.

D-Line 50mm x 25mm (szerokość x wysokość) ten profil jest idealny aby doprowadzić po ścianie, komplet kabli do samego telewizora. W środku bez trudu zmieścimy kable scart, hdmi, antenowy i zasilający (do 6  przewodów) To jeden z naszych najpopularniejszych produktów.

D-Line Mini 30mm x 15mm (szerokość x wysokość) mniejsza wersja profilu, zmieści 3 kable. Ten rozmiar doskonale komponuje się np z listwami przysufitowymi, jest więc idealny do prowadzenia kabli od anteny satelitarnej lub anteny.

D-Line Micro 16mm x 8mm (szerokość x wysokość) ten rozmiar jest idealny do dyskretnego prowadzenia kabli głośnikowych np. do tylnych głośników efektowych w systemie kina domowego. Półokrągła forma wygląda dużo dyskretniej, bardziej estetycznie niż tradycyjne prostokątne profile.

Dobrze jest wybrać rozmiar profilu trochę na wyrost, bo często w przyszłości pojawia się potrzeba dołożenia jakiegoś kabelka.

 

“Jeśli chcemy powiesić płaski odbiornik TV na ścianie i dodatkowo planujemy podłączyć system kina domowego, musimy zdać sobie sprawę z tego, że ilość kabli, która pojawi się w naszym salonie będzie duża. Samo nagłośnienie to pięć lub więcej kolumn głosnikowych. Tylko D-Line pozwoli zbudować taki system i zachować doskonały wygląd pomieszczenia.”

Więcej informacji (j.ang)

 

Zdobyte nagrody

Kontakt

SIGDEN Janusz Czarnowski sp. j.
ul. Jarowa 16
81-173 Gdynia

biuro@d-line.pl
Janusz Czarnowski
+48 669 699 656
janusz.czarnowski@d-line.pl

Zeskanuj KOD QR

Social media

Znajdź nas

Galeria

9.jpg